Info- ja patrullteenus

Infoteenus on mugav, lihtne ja taskukohane. Kogu info sinu vara või lähedaste kohta koondub sinu mobiiltelefoni. Saadud häirele saad ise soovikohaselt reageerida, helistada sissemurdmise korral politseisse või naabrile, tulekahju korral tuletõrjesse. 

Et tagada häire õigeaegne kohaletoimetamine, edastame selle korraga mitmele telefonile. Kui mõni telefon hetkel ei vasta või on levist väljas, suuname signaali automaatselt järgmisele numbrile. Numbrite arv ei ole piiratud!

Patrullteenuse puhul saadab valvesüsteem häiresignaali juhtimiskeskusesse, misjärel saadame välja patrullmeeskonna. See teenus on küll kallim, kuid efektiivseim, sest häirele reageeritakse asjatundjate poolt, kiiresti ja igal ajal.

Liitumine

Miks peaksid end siduma 4-aastase lepinguga? Raske on ennustada, kas aasta pärast ostad uue korteri, müüd maha suvila või kolid hoopis üürikorterisse. Hansavalve turvateenuse lepingut on lihtne sõlmida ja vajadusel lõpetada, anna meile lihtsalt kirjalikult teada. Lepingu lõppedes demonteerib tehnik vajadusel valveseadmed, võtab kaasa või paigaldab sinu soovil mujale.  Soodne ja turvaline!


 

SAADA TURVATEENUSE PAKKUMISSOOV VÕI KÜSI LISAINFOT:

Sinu nimi

e-postiaadress

Telefon

Teema

Sõnum

Kontakt

Võta julgesti ühendust!