Projekteerimine

 • Valveseadmete valik
 • Videovalvel arhiivimahtude kalkulatsioon, riistvara valik
 • Arvutivõrgu projekteerimine ja joonestamine

Projekteerimisel kasutame ka koostööpartnereid.

Paigaldus

Paigaldame lihtsamaid ja keerulisemaid valvesüsteeme. Kasutame erinevaid, kliendi soovidest ja objekti vajadustest lähtuvaid tehnilisi lahendusi. Viime paigaldustööd läbi kiirelt ja korrektselt. Näiteks lihtsama objekti juhtmevaba valvesüsteemi paigaldame ja seadistame vaid paari tunniga.

Hooldus

Nii meie kui meie kliendid tahame täiesti kindlad olla, et valvesüsteemid on alati korras ja hakkavad vajalikul hetkel tööle. Seetõttu peab neid regulaarselt hooldama ja korrasolekut kontrollima.

Oma koduvalve klientidele pakume uudsel tehnoloogial põhinevat süsteemi, mis tähendab, et valvesüsteem kontrollib ise regulaarselt oma korrasolekut. Süsteem annab ise hooldusvajadusest teada.

Juhtmevaba valvesüsteemi andurid vajavad aeg ajalt puhastamist ja patareide vahetamist. Keskmiselt peavad andurite patareid vastu 3-5 aastat. Sul ei ole vaja muretseda süsteemi korrasoleku pärast, sest süsteemi rikke või korralise hoolduse aja saabumisel annab süsteem sellest ise teada.

Äriklientidele pakume hoolduslepingut. Seadmete hooldus toimub vastavalt kokkuleppele, tavajuhul kord aastas. Kui hooldeaeg on kätte jõudnud, võtame teielga ühendust ja lepime kokku hoolduseks sobiva aja.

Kindlasti vajavad kõik valvesüsteemi osad korralist ülevaatust. Valvekeskuse akude eluiga jääb 3-4 aasta vahele, misjärel tuleb need kindlasti hoolduse käigus välja vahetada.

Hooldustehniku tasuline väljakutse

Rikketelefon 614 33 33

Tasuline väljakutse maksab koos käibemaksuga alates 60 eurot. Kaugematele objektidele lisandub väljasõidu kilomeetri hind.

 


SAADA TEENUSTE PAKKUMISSOOV VÕI KÜSI LISAINFOT:

  Sinu nimi

  e-postiaadress

  Telefon

  Teema

  Sõnum

  Kontakt

  Võta julgesti ühendust!