VALVESSE PANEK

Koduvalve süsteem võimaldab panna kodu valve alla, kasutades sõrmistikku või vastavat pulti. Pulti saad kasutada mugavalt võtmehoidjana. Kodust lahkudes saad panna valve alla kogu oma kodu. Olles ise kodus, saad kasutada mugavat perimeetrilise valve funktsiooni. Perimeetriline valve kaitseb sinu kodu väljastpoolt ja samas jätab sulle võimaluse kodus vabalt liikuda. Võimalik on kodu tsoonidesse jagada ning ainult kindlaid tsoone valve alla panna.

KAUGJUHTIMINE JA INTELLIGENTNE KODU

Valvesüsteeme on võimalik valve alla panna ja valve alt maha võtta otse mobiiltelefonilt. Lisaks võimaldavad tänapäeva valvesüsteemid kodust eemal olles juhtida mitmeid elektrilisi koduseadmeid – saad mugavalt enne koju jõudmist sisse lülitada kütte, sauna, hoovituled või avada tõkkepuu. Erinevaid seadmeid võib kokku olla mitmeid.

EAKATE MONITOORIMINE

Koduvalve süsteem võimaldab monitoorida eakate inimeste liikumist. Süsteem annab häire kui 24h jooksul ei ole toimunud ruumis liikumist. Saad näiteks silma peal hoida eakal vanatädil, kes elab kaugemal ja üksi.

MAJA VÕI KORTER POOLELI?

Hansavalve valveseadmed sobivad hästi ehitusjärgus majade või korterite valvamiseks. Valveseadmed on juhtmevabad ning seepärast vajadusel kiiresti ümber paigaldatavad. Kui kodu on juba remonditud ja valmis, saab samu seadmeid kasutada kodu valvamiseks.

ARVELDUS

Nõustudes kasutama E-arvet ei pea sa tasuma paberarve trükkimise ja postitamise eest ettenähtud 1 eurot. E-arve saadame sinu meiliaadressile kord kuus. Arveldamine toimub iga kuu alguses. Kuutasu makstakse üks kuu ette, häiresõnumite ja alarmkõnede eest tuleb tasuda eelneva kuu eest.

UPUTUS

Hansavalve pakub oma tootevalikus erinevaid andureid, mis annavad omanikule õigel hetkel võimalikust ohust märku. Sealhulgas on olemas uputuse ja üleujutuse eest hoiatavad andurid. Sellise anduri paigaldamisel saad oma mobiiltelefonile ohu ilmnedes häiresõnumi.

GAASILEKE

Hansavalve pakub oma tootevalikus ka gaasiandurit. Andur rakendab alarmi gaasilekke korral, mis edastatakse sinu telefonile häiresõnumi või alarmkõnena.

KÜLMUNUD TORUD

Kui talvel kipuvad suvilas torud ära külmuma, siis saad kasutada temperatuuriandurit. Vastava temperatuuri juures annab süsteem häire, mis edastatakse sinu telefonile.

Isikuvastaste kuritegude üldarv on Eestis küll langev, aga sissemurdmiste arv kasvab kiiresti. Seepärast on suurenenud ka vajadus elektroonilise valve järele.

Valvesüsteemi paigaldamisel ja kasutamisel tuleks silmas pidada järgnevaid aspekte:

  • Valveseadmete paigaldamiseks kasuta ainult vastava ala asjatundjaid.
  • On oluline, et valveseadmed oleksid õigesti paigaldatud.
  • Kui kujundate oma kodu ringi või ostate uut mööblit ja kodutehnikat, siis tuleks asjade paigutamisel silmas pidada, et esemed ei jääks liikumisanduri vaateväljale ette. Kui tekib niinimetatud “pime nurk”, siis ei ole sinu kodu enam 100% kaitstud.
  • Kasutades perimeetri valvesse panemise võimalust, pea meeles, et aknad ja uksed oleksid korralikult lukustatud ning suletud.

Kontakt

Võta julgesti ühendust!